Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny, wykończony w nowoczesnym stylu apartament o powierzchni ok. 91 m2 usytuowany na parterze niskiego budynku z 2019 roku. Mieszkanie jasne, przestronne i bardzo komfortowe. Do mieszkania przynależy bardzo duży taras z ogródkiem o pow. 65 m2 oraz piwnica.
UKŁAD POMIESZCZEŃ:
-salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras- 37,27 m2,
-sypialnia z wyjściem na taras- 11,85 m2,
-2 identyczne pokoje z wyjściem na taras- 2 x 10,90 m2,
-łazienka 5,26 m2,
-garderoba (możliwość przystosowania na 2 łazienkę)- 3,04 m2,
-pomieszczenie gospodarcze- 1,48 m2,
-przedpokój- 10,28 m2,
-taras z ogródkiem- 65,04 m2.
STANDARD WYKOŃCZENIA I WYPOSAŻENIE:
Budynek z 2019 roku. Apartamentowiec wykończony w nowoczesnym stylu z windą. Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Ściany gładzone i malowane. Okna PCV z roletami zewnętrznymi, antywłamaniowymi. Kuchnia umeblowana i wyposażona: lodówka w zabudowie, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny. W łazience wanna, umywalka, wc. W pomieszczeniu gospodarczym regały. Dodatkowo w zabudowana garderoba, szafa w przedpokoju oraz sypialni. Dodatkowe umeblowanie do uzgodnienia.
Taras w całości wykończony- częściowo kostka, częściowo trawa oraz nasadzenia. Dodatkowo domek narzędziowy oraz zadaszenie tarasu.
OPŁATY:
- ok. 700 zł czynsz do wspólnoty przy 3 osobowej rodzinie w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę itp.- sezon letni. Prąd wg. zużycia.
LOKALIZACJA:
Nowoczesne apartamenty przy ul. Zbyszka Godlewskiego zlokalizowane pomiędzy Osiedlami Słonecznym a Piastowskim w Zielonej Górze. W niedalekiej odległości Park Piastowski, w pobliżu sklepy, markety, szkoła, przedszkole, place, zabaw itp. Przystanek autobusowy. Bardzo szybki dojazd do centrum miasta.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
1. Nowy apartamentowiec z windą z 2019 roku.
2. Mieszkanie bardzo atrakcyjne, przestronne, komfortowe.
3. Do mieszkania przynależy duży taras 65 m2 oraz piwnica.
4. Umeblowanie mieszkania do indywidualnego ustalenia.
5. Obecnie garderoba- instalacja przyszykowana pod 2 łazienkę.
6. Opłaty czynszowe regulowane na bieżąco.
7. Osiedle z bardzo dobrą infrastrukturą blisko centrum.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NAPRAWDĘ KOMFORTOWE MIESZKANIE. CIEKAWA OFERTA. CENA DO NEGOCJACJI.
CHCESZ KUPIĆ TĄ NIERUCHOMOŚĆ ALE UZALEŻNIASZ TO OD SPRZEDAŻY SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI... ODKUPIMY JĄ OD CIEBIE LUB POMOŻEMY BARDZO KORZYSTNIE SPRZEDAĆ !