Proponujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie przy ulicy Jerzego Waszczyka na parterze z przestronnym tarasem.
Mieszkanie posiada pow. 72,00 m.kw. składa się z salonu połączonego z jasną kuchnią, dwóch sypialni, przestronnego przedpokoju, łazienki i WC.
Do mieszkania przynależy duży taras 40 m.kw. i pojemna piwnica.
STANDARD I WYPOSAŻENIE:
Ściany gładzone i malowane, na podłogach panele i płytki w zależności od pomieszczenia. Okna PCV wyposażone w rolety wewnętrzne, dodatkowo w sypialniach rolety zewnętrzne, łazienka i wc w glazurze.
Kuchnia w zabudowie wyposażona w zmywarkę, płytę indukcyjną, okap, piekarnik elektryczny. w sypialniach i przedpokoju szafy pod zabudowę.
Lokalizacja: blok znajduje się przy ul. Waszczyka, obok park, na osiedlu znajduje się staw, dużo zieleni, sklep osiedlowy, nieopodal Ogród Botaniczny oraz orlik.
MIESZKANIE WOLNE OD ZARAZ
!!!!! ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!!!
Więcej informacji udziela KATAZRYNA CZUBAJ POD NUMEREM TEL. 793220023.